Jste zde: Home > Číslicové kalibrátory tlaku

Číslicové kalibrátory tlaku

Tyto kalibrátory se vyznačují především vysokou přesností generovaného tlaku. U automatických kalibrátorů je tlak velmi rychle nastaven automaticky s požadovanou přesností. U provozních kalibrátorů je tlak generován ruční pumpou obsluhou. Jsou tak nezávislé na tlakových rozvodech a připojení.Automatické kalibrátory
Jsou trvale připojeny na zdroj tlaku. Na výstupu generují velice rychle požadovaný tlak, který je nastaven s plnou přesností během několika sekund. Jsou proto určeny především pro všechny výrobní provozy a linky.
 Přenosné kalibrátory
Jsou určeny především pro kontrolu, identifikaci závad a seřizování tlakových systémů a senzorů s elektrickým signálem v provozních podmínkách. Proto mají bateriové napájení a také ruční tlakovací pumpu.
Letecké kalibrátory
Jsou určeny pro kalibraci barometrických přístrojů letounu. Simulují libovolnou výšku, rychlost, rychlost stoupání & klesání i rychlost změny rychlosti. Primárními oblastmi použití jsou sportovní letouny, menší podzvukové dopravní letouny a vrtulníky.
 


Rychlý kontakt
Telefon: +420 224 816 858
Pracovní doba operátora:
Po-Pá 8:30-16:30 hod.
E-mail:datacon@datacon.cz
Servis
Telefon: +420 224 816 858
Pracovní doba servisního střediska:
Po-Pá 8:30-16:30 hod.
E-mail:servis@datacon.cz
Zákaznické centrum
Datacon MSI s.r.o.
Prvního pluku 347/12a
186 00 Praha 8
Po-Pá 8:30-16:30 hod.
O firmě
Výroba a prodej měřicí techniky tlaku a průtoku. Nabídka provozních i laboratorních kalibrátorů tlaku, pístových tlakoměrů.